You are currently viewing Marka PREMIUM – Forzza Wheels

Marka PREMIUM – Forzza Wheels

W naszej ofercie znajdą państwo markę Premium Forzza Wheels, w której odnajdziecie wyłącznie ekskluzywne modele felg aluminiowych. Marka Forzza Wheels co rok wzbogaca swoją ofertę o kolejną gamę najbardziej modnych modeli w nowych aplikacjach, dzięki czemu każdy odnajdzie coś dla siebie.

Firma F.H.U. ALUSPORT Krystian Śledź jest oficjalnym dystrybutorem marki Forzza Wheels na Polskę, Czechy oraz Austrię.

Z dumą przedstawiamy największe zalety marki:

Największym atutem felg marki Forzza Wheels to produkcja technologią Flow Forming. Jest to najnowsza technologia w produkcji obręczy aluminiowych. Niesamowitą zaletą jest redukcja masy produktu przy jednoczesnym poprawieniu wytrzymałości obręczy, zwiększeniu jej odporności na uszkodzenia mechaniczne i odkształcenia.

Metoda produkcji Flow Forming wykorzystuje w procesie wysoką temperaturę i system walców, które nadają materiałowi zaprojektowany kształt. Taka faza produkcji sprawia, że ziarna lepiej się przenikają i łączą razem, w efekcie gotowy produkt uzyskuje idealne proporcję i wytrzymałość. Proces ten powoduje, że ścianki konstrukcji produktu są o wiele cieńsze co w znacznym stopniu redukuje masę produktu.