O firmie Alusport

Nasza firma F.H.U. ALUSPORT Krystian Śledź powstała w 2007 roku. Misja firmy to dążenie do zaspokojenia potrzeb naszych klientów i dostarczenie produktów łączących idealną jakość z rozsądną ceną.

Na pierwszym miejscu stawiamy na zadowolenie naszych klientów. Profit jaki uzyskujemy to tylko dodatek. Wracając do początków, najpierw zrodziła się pasja i marzenia, następnie cel. Dzięki konsekwencji i cierpliwości założyliśmy firmę motoryzacyjną F.H.U. ALUSPORT Krystian Śledź. Kolejno krok po kroku rozwijaliśmy i wzbogacaliśmy naszą ofertę w czołowe marki felg aluminiowych.

Systematycznie powiększamy nasz asortyment o kolejnych producentów. Nasza firma działa na terenie całej Polski i Unii Europejskiej dzięki szybkiej dostawie towarów pod wskazany adres.

NASZE ATUTY

Profesjonalna
obsługa
Pomoc w dobraniu parametrów
Dopasowanie produktu do budżetu
Niesamowity wybór produktów
Szybkość
obsługi
Profesjonalna
dostawa
Negocjacja
cen
Realizacja indywidualnych zamówień
Sprzedaż
hurt/detal
Tani transport i wiele innych...

Nawiązaliśmy współpracę z wieloma renomowanymi producentami z całej Europy oraz rozpoczęliśmy produkcję własnych, autorskich felg klasy PREMIUM – ALURIMS®. Spełniliśmy nasze marzenie o posiadaniu własnej linii produkcyjnej po ciężkiej przeprawie i organizacji. 

W chwili obecnej posiadamy 2 modele felg aluminiowych, w rozmiarze 19 cali, w 3 kolorach oraz wielu wariantach konfiguracyjnych. Oferta na pewno powiększy się o dodatkowe rozmiary – 18″ oraz 20″ w marcu tego roku. Zapraszamy do zapoznania się z obecną ofertą naszej marki.

W naszej ofercie znajdą państwo markę Premium Forzza Wheels (www.forzza-polska.pl), w której odnajdziecie wyłącznie ekskluzywne modele felg aluminiowych. Marka Forzza Wheels co rok wzbogaca swoją ofertę o kolejną gamę najbardziej modnych modeli w nowych aplikacjach, dzięki czemu każdy odnajdzie coś dla siebie.

Firma F.H.U. ALUSPORT Krystian Śledź jest oficjalnym dystrybutorem marki Forzza Wheels na Polskę, Czechy oraz Austrię.

Z dumą przedstawiamy największe zalety marki:

Największym atutem felg marki Forzza Wheels to produkcja technologią Flow Forming. Jest to najnowsza technologia w produkcji obręczy aluminiowych. Niesamowitą zaletą jest redukcja masy produktu przy jednoczesnym poprawieniu wytrzymałości obręczy, zwiększeniu jej odporności na uszkodzenia mechaniczne i odkształcenia.

Metoda produkcji Flow Forming wykorzystuje w procesie wysoką temperaturę i system walców, które nadają materiałowi zaprojektowany kształt. Taka faza produkcji sprawia, że ziarna lepiej się przenikają i łączą razem, w efekcie gotowy produkt uzyskuje idealne proporcję i wytrzymałość. Proces ten powoduje, że ścianki konstrukcji produktu są o wiele cieńsze co w znacznym stopniu redukuje masę produktu.

Technologię Flow Forming wykorzystuję się w produkcji obręczy dedykowanych do sportów motorowych. To potwierdza najwyższa jakość obręczy. Technologia FLOW FORMING jest doceniana przez czołowych producentów pojazdów.

Forzza Wheels to również najmodniejsze trendy we wzornictwie obręczy aluminiowych. W dzisiejszych czasach Instagrama, Facebooka oraz innych kanałów każdy z nas chcę podążać za modą. Wasze auta będą zawsze na topie, jeżeli zdecydujecie się na felgi Forzza Wheels.

Stylistyka, dbałość o szczegóły w wykończeniu produktu nadają niesamowity efekt końcowy. Idealnie dobrane lakiery, frezowanie rantów i ramion obręczy to „klucz” w uzyskaniu doskonałości produktu.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą w naszym sklepie internetowym.

Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie, a także współpracę z firmami, hurtowniami motoryzacyjnymi na terenie kraju i zza granicy.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU